Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Bestel de tafellamp Zweden rookglas 26 cm in matzwart bij Lampenzo: matzwart metaal met rookglazen cilinderkap voor zacht, sfeervol licht.
Op zoek naar een strakke tafellamp met karakter? De tafellamp Zweden rookglas van 26 cm in matzwart metaal en rookglas geeft een soft, diffuus schijnsel dat past bij moderne én tijdloze interieurs.
Dit is de tafellampuitvoering van 26 cm in matzwart; dezelfde uitvoering is ook in zwart leverbaar. Voorzien van E27-fitting (lichtbron niet inbegrepen, max. 60 W). Bestel eenvoudig bij Lampenzo en geniet snel van sfeervolle verlichting thuis.
Shop nu bij Lampenzo en geef je interieur een stijlvolle upgrade.
Bij deze tafellamp uit de serie Zweden rookglas horen ook bijpassende uitvoeringen: Hanglamp Zweden rookglas 22cm, Plafondlamp Zweden rookglas 22cm, Plafondlamp Zweden rookglas 39cm, Wandlamp Zweden rookglas 24cm en Hanglamp Zweden rookglas 47cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-EU88913-1BK |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | D20 * H26 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 10W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Met snoerschakelaar |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.