Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Plafondlamp Zweden rookglas 22 cm bij Lampenzo: matzwart met rookglas voor een stijlvolle, moderne plafondlook.
Bij Lampenzo bestel je de plafondlamp Zweden rookglas 22 cm – de matzwarte uitvoering met rookglazen kap. De strakke plafondplaat omlijst het gerookte glas en zorgt voor een elegante, eigentijdse sfeer in je woonruimte.
Diameter 22 cm, hoogte 26 cm (kap ca. 20 × 20 cm). E27-fitting, max. 60 W; lichtbron niet inbegrepen. IP20 voor droge binnenruimtes. Dezelfde uitvoering is ook in zwart beschikbaar.
Bestel de Zweden rookglas plafondlamp 22 cm vandaag bij Lampenzo en geef je plafond een modern accent.
Bij deze plafondlamp uit de serie Zweden rookglas horen ook bijpassende uitvoeringen: Tafellamp Zweden rookglas 26cm, Wandlamp Zweden rookglas 24cm, Hanglamp Zweden rookglas 47cm en Hanglamp Zweden rookglas 22cm.
Deze plafondlamp heeft een maat van 22 cm. Voor een echte blikvanger is er ook een variant van 39 cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-88911-1BK |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | D22 * H26 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 10W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.