Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Bestel bij Lampenzo de wandlamp New Orleans zwart 50 cm: een IP44-buitenwandlamp van Searchlight met sierlijk aluminium, helder glas en opwaarts licht.
Op zoek naar een karaktervolle buitenwandlamp? De New Orleans wandlamp in zwart, 50 cm, brengt bij Lampenzo een klassieke uitstraling naar gevel of voordeur. Het sierlijke aluminium armatuur met helder glas straalt vooral omhoog en past bij een traditionele look.
Met IP44 is deze uitvoering vochtbestendig voor buitengebruik. Kies zelf een E27-lamp tot 60 W (niet inbegrepen). Bestel vandaag nog bij Lampenzo en geef je entree direct meer sfeer.
Bij deze wandlamp uit de serie New Orleans past een bijpassende Sokkellamp New Orleans zwart 50cm.
Deze wandlamp heeft een maat van 50 cm. Voor een echte blikvanger is er ook een variant van 227 cm, naast 39 cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-1521 |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | H49,5 * B20,5 * D27,3 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 60W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP44 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.