Gerelateerde producten
Wandlamp Lagom okerrood 119cm
SKU
SOLTH.465
Koop de Wandlamp Lagom okerrood 119cm bij Lampenzo. Thoro Lagom wandlamp in okerrood aluminium, 15W, lichtbron inbegrepen.
Bestel de Wandlamp Lagom okerrood 119cm bij Lampenzo. Middellange Thoro-wandlamp in okerrood aluminium voor een warme, strakke lichtlijn.
Combineer lengtes en kleuren uit Lagom; 3000K en 4000K horen bij de collectie. Dit model: maximaal 15W, lichtbron inbegrepen, IP20, 7 × 118,5 cm.
Specificaties
- Merk: Thoro
- Collectie: Lagom
- Type: wandlamp
- Kleur: okerrood
- Materiaal: aluminium
- Afmetingen: 7 × 118,5 cm
- Lichtbron: inbegrepen
- Maximaal vermogen: 15W
- IP-klasse: IP20
Bestel de Wandlamp Lagom okerrood 119cm vandaag bij Lampenzo voor een scherpe prijs en snelle levering.
| Fabrikant | Thoro |
|---|---|
| SKU | SOLTH.465 |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Rood |
| Afmetingen | L4 * B7 * H119 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 15w |
| Lumen | 1986 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Optioneel in 4000K Optioneel dali dimbaar |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.
Schrijf uw eigen review







