Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Bestel de Konstsmide Cremona wandlamp messing 17 cm bij Lampenzo: flush PowerLED-buitenlamp met 2x 3 W, IP54 en instelbare stralingshoeken.
Bij Lampenzo vindt u de Konstsmide Cremona wandlamp in messing, 17 cm – een strakke, moderne gevelarmatuur met PowerLED. Twee inbegrepen LED’s van 3 W geven warmwit licht (3000K, 600 lumen) en de stralingshoek is traploos van 0 tot 90° in te stellen.
IP54 maakt deze Cremona-wandlamp geschikt voor buiten. Messing met transparant glas, 230V, niet dimbaar. Afmetingen: 17 × 8 × 8 cm. Ook in zilver, antraciet en roest. Bijpassende grondankers en palen apart verkrijgbaar.
Koop de Cremona wandlamp messing 17 cm nu bij Lampenzo, met duidelijke specificaties en snelle levering.
Bij deze wandlamp uit de serie Cremona past een bijpassende Paallamp Cremona antraciet 100cm; er is ook een Paallamp Cremona roest 100cm.
Deze wandlamp is ook leverbaar in de kleuren antraciet, roest en zilver.
| Fabrikant | Konstsmide |
|---|---|
| SKU | 7940-800-KS |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Messing, glas |
| Kleur | Messing |
| Afmetingen | B8 * D11 * H17 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Niet |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K warm |
| Energiegebruik | 2 * 3w |
| Lumen | 2 * 300 |
| IP code | IP54 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.