Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Koop de Wandlamp Ake saliegroen 50cm bij Lampenzo. Ake is een wandlamp die modern minimalisme combineert met een subtiel retro accent. De ronde metalen kap met saliegroen afwerking brengt warmte en karakter in elk interieur. Afmetingen: Ø 32 cm × H 50 cm. Exclusief lichtbron.
De Wandlamp Ake saliegroen 50cm is een stijlvolle wandlamp uit de Thoro-collectie, ideaal voor hal, slaapkamer of woonkamer.
Ake is een wandlamp die modern minimalisme combineert met een subtiel retro accent. De ronde metalen kap met saliegroen afwerking brengt warmte en karakter in elk interieur.
Dankzij de G9-fitting is Ake eenvoudig te combineren met een led-lichtbron naar keuze.
Specificaties
Bestel de Wandlamp Ake saliegroen 50cm vandaag bij Lampenzo — snelle levering en scherpe prijs.
| Fabrikant | Thoro |
|---|---|
| SKU | SOLTH.753 |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Groen |
| Afmetingen | D50 * H14 cm |
| Fitting | G9 |
| Max vermogen | max. 7W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.