Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Haal de vloerlamp Dragonfly tiffany 173 cm in messing in huis bij Lampenzo: Searchlight-kwaliteit met kleurrijk Tiffany-glas en een tijdloos libelle-motief voor een warme, klassieke sfeer.
Op zoek naar een vloerlamp met karakter? De Dragonfly tiffany 173 cm van Searchlight combineert een messing voet met een kap van Tiffany-glas in een libelle-design. Bij Lampenzo bestel je deze uitvoering van 173 cm – een staande lamp die elegantie uitstraalt in de woonkamer, bij de leeshoek of op kantoor.
Het kleurrijke glas en de messing afwerking geven een traditionele, verfijnde uitstraling zonder overdreven druk te zijn. Dankzij de E27-fitting kies je zelf een lichtbron tot 60 W (niet inbegrepen). Afmetingen: D34 × H173 cm. IP20, bedoeld voor droge binnenruimtes.
Bestel de vloerlamp Dragonfly tiffany 173 cm eenvoudig bij Lampenzo en geef je interieur direct meer sfeer en allure.
Bij deze vloerlamp uit de serie Dragonfly tiffany horen ook bijpassende uitvoeringen: Hanglamp Dragonfly tiffany 42cm, Plafondlamp Dragonfly tiffany 42cm, Tafellamp Dragonfly tiffany 46cm en Wandlamp Dragonfly tiffany 31cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-EU1285 |
| Stijl | Tiffany |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Divers |
| Afmetingen | H173 * D34cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 60W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Voorzien van 1 fitting |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.