Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De plafondlamp Cirque zwart 98 cm van Searchlight brengt vier metalen ringen met geïntegreerde LED samen tot een strak, modern plafondlicht. Dimbaar, warmwit 3000K en gemaakt voor eigentijdse woon-, eet- of werkruimtes.
De plafondlamp Cirque zwart 98 cm is een opvallende flush plafondlamp in de Cirque-serie van Searchlight. Vier zwart-witte metalen ringen met geïntegreerde LED vormen samen één kunstzinnig, ultralicht ontwerp dat plat tegen het plafond hangt.
Met 37,3 W LED, 1744 lumen en een vaste lichtkleur van 3000K geeft deze uitvoering van 98 cm een warme, egale gloed. De lamp is dimbaar, zodat je de sfeer eenvoudig aanpast. Dankzij de geringe hoogte van 5,5 cm blijft het silhouet strak en modern. Deze uitvoering is ook in goud verkrijgbaar.
Geschikt voor droge binnenruimtes (IP20), zoals woonkamer, eetkamer of kantoor.
Bij deze plafondlamp uit de serie Cirque past een bijpassende Tafellamp Cirque zwart 33cm; er is ook een Vloerlamp Cirque zwart 116cm.
Deze plafondlamp is ook leverbaar in de kleur goud.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-25772-4BK |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | L98 * B32 * H6 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Wel |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K warm |
| Energiegebruik | 38w |
| Lumen | 1744 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.