Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Bestel bij Lampenzo de paallamp Odessa zwart 73 cm: stijlvolle IP44 buitenverlichting van Searchlight met witte diffuser voor tuin en oprit.
Op zoek naar een strakke buitenpaallamp? De paallamp Odessa zwart 73 cm van Searchlight combineert een elegant silhouet met praktische IP44-bescherming. Aluminium behuizing en witte polycarbonaat diffuser: ideaal langs pad of terras.
Kies zelf een E27-lichtbron tot 60 watt – niet meegeleverd. Afmetingen H73 × B21 cm. Bestel vandaag nog bij Lampenzo en geef je buitenruimte sfeervol licht.
Bij deze paallamp uit de serie Odessa past een bijpassende Sokkellamp Odessa zwart 45cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-1086-730 |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Aluminium, glas |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | H73 * D21 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 60W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP44 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.