Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Maak een statement met de Hanglamp Wicker zwart 130 cm van Searchlight bij Lampenzo: drie zwarte touwkappen aan één metalen balk voor dramatisch licht boven tafel of eiland.
Zoek je een hanglamp die opvalt? De Hanglamp Wicker zwart 130 cm combineert matzwart metaal met drie zwarte touwkappen aan één balk. Het resultaat is een krachtig, warm silhouet – perfect boven de eettafel of het keukeneiland. Elke kap wordt van binnenuit verlicht, zodat het touwwerk mooi tot zijn recht komt.
Dit is de zwarte hanglamp-uitvoering van 130 cm uit de Wicker-serie. Hoogte verstelbaar (circa 28–140 cm), E27-fittingen, lichtbron niet inbegrepen. Bestel hem eenvoudig bij Lampenzo en geef je interieur direct meer karakter.
Bestel de Hanglamp Wicker zwart 130 cm vandaag nog bij Lampenzo.
Bij deze hanglamp uit de serie Wicker horen ook bijpassende uitvoeringen: Tafellamp Wicker zwart 55cm, Vloerlamp Wicker zwart 155cm en Wandlamp Wicker zwart 31cm.
Deze hanglamp heeft een maat van 130 cm. Voor een compactere look is er ook een variant van 30 cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-11201-3BK |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, touw |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | L130 * B30 * H38-130 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 25W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.