Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Bij Lampenzo bestel je de hanglamp Vibrant koper 12 cm: een stijlvolle Searchlight-hanglamp in koperkleurig aluminium met een eigentijdse, chique uitstraling.
Op zoek naar een opvallende hanglamp met karakter? De hanglamp Vibrant koper 12 cm van Searchlight combineert een klokvormige aluminium kap met een warme koperlook. Perfect om eettafel, bar of zithoek een moderne boost te geven.
Deze uitvoering van 12 cm is in hoogte verstelbaar (23–142 cm), werkt op een E14-fitting tot 60 W en wordt geleverd zonder lichtbron. Beschermingsgraad IP20 maakt hem geschikt voor droge woonruimtes. Bestel hem eenvoudig bij Lampenzo en geef je interieur direct meer allure.
Bestel de hanglamp Vibrant koper 12 cm vandaag nog bij Lampenzo.
Deze hanglamp heeft een maat van 12 cm. Voor een echte blikvanger is er ook een variant van 26 cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-6461-12CU |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Koper |
| Afmetingen | D12,3 * H23-142 cm |
| Fitting | E14 kleine fitting |
| Max vermogen | max. 10W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.