Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Koop de Hanglamp Mula geel vilt 27cm bij Lampenzo: een gele vilten hanglamp van Sollux (Ø 27 × H 165 cm, E27, IP20) met kap voor zelfmontage.
De Hanglamp Mula geel vilt 27cm is een compacte gele Sollux-hanglamp. Vilten lamellen op een zwart stalen gestel; de kap vouw je zelf. Geel vilt geeft een warme, speelse toon boven tafel of aanrecht.
E27 tot 15W, IP20, lichtbron niet inbegrepen. Mula is er ook groter en als vloerlamp.
Specificaties
Bestel de Hanglamp Mula geel vilt 27cm vandaag bij Lampenzo — snelle levering en scherpe prijs.
| Fabrikant | Sollux |
|---|---|
| SKU | SOL1858 |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, vilt |
| Kleur | Geel |
| Afmetingen | D27 * H42-165 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 10W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.