Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De hanglamp Layla zwart 101 cm combineert een strak aluminium design met opaal acrylaat en geïntegreerde LED. Bediening via gebaren, dimbaar en met instelbare lichtkleur (2700K, 3000K of 4000K).
De hanglamp Layla in zwart, uitvoering van 101 cm, is een moderne LED-hanglamp van Searchlight. Het lange, slanke silhouet in aluminium met opaal acrylaat geeft een zachte, egale lichtverdeling boven tafel of keukeneiland.
Met gesture control bedien je de lamp met een handbeweging. De geïntegreerde LED (28,67 W, 811 lumen) is dimbaar en de lichtkleur stel je in via DIP-schakelaar: warm wit 2700K, 3000K of helderder 4000K. De ophanghoogte is variabel (H10–190 cm); afmetingen ca. L101,5 × B7,5 cm. IP20, geschikt voor droge binnenruimtes. Ook leverbaar in goud.
Deze hanglamp is ook leverbaar in de kleur goud.
Deze hanglamp heeft een maat van 101 cm. Voor een compactere look zijn er ook varianten van 44 cm en 64 cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-30228BK |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, acryl |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | L101 * B8 * H10-190 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Wel |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 2700K gloeilamp |
| Energiegebruik | 29w |
| Lumen | 2636 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Lichtkleur instelbaar: 2700, 3000 en 4000K |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.