De Hanglamp Lagos zwart 20cm is een donkere, industriële Sollux-hanglamp. Drie smalle matzwarte cilinders met GU10 — een duidelijk accent boven tafel of in de zithoek.
Diameter 20 cm, IP20, lichtbronnen niet inbegrepen. Ook in het wit leverbaar.
Specificaties
- Merk: Sollux
- Collectie: Lagos
- Materiaal: staal
- Afmetingen: diameter 20 cm
- Fitting: 3x GU10
- Lichtbron: niet inbegrepen
- IP-klasse: IP20
Bestel de Hanglamp Lagos zwart 20cm vandaag bij Lampenzo — snelle levering en scherpe prijs.
Andere kleuren — deze hanglamp Lagos is ook leverbaar in beige, groen, rood en wit.
Andere formaten — dezelfde hanglamp Lagos in zwart is ook leverbaar in het formaat 15 cm, 30 cm, 45 cm en 6 cm.
Andere toepassingen — van deze Lagos is ook een variant leverbaar als plafondlamp (20 cm, 10 cm, 25 cm en 30 cm).
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.