Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Hanglamp Knox goud 30 cm van Searchlight: een gestroomlijnd metalen ontwerp met een elegant zwart-gouden uiterlijk. In hoogte verstelbaar (22–140 cm) en voorzien van een E27-fitting; lichtbron niet inbegrepen.
De hanglamp Knox goud 30 cm is een strakke hanglamp die elegantie en functionaliteit combineert. Het matzwarte en gouden kleurenspel geeft woon- en eetruimtes een verfijnde uitstraling, terwijl het metalen silhouet rustig en tijdloos oogt.
Deze uitvoering is de hanglamp van 30 cm diameter. Dankzij de verstelbare ophanging (hoogte 22–140 cm) hangt hij precies op de gewenste hoogte boven tafel of kookeiland. De E27-fitting is geschikt voor een lichtbron tot 60 W; de lichtbron is niet inbegrepen, zodat je zelf sfeer en helderheid bepaalt. Beschermingsgraad IP20.
Bij deze hanglamp uit de serie Knox past een bijpassende Tafellamp Knox goud 49cm; er is ook een Vloerlamp Knox goud 149cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-20223-1GO |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goud |
| Afmetingen | D30 * H22-140 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 15W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.