Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Hanglamp Balls amber 25cm in messing bij Lampenzo: rond amber glas en een vintage messing look voor sfeervolle verlichting in huis.
Op zoek naar een hanglamp met karakter? De Balls amber 25cm in messing bij Lampenzo combineert een messing voet met een soepel rond amber glazen lichaam. Het resultaat is een warme, vintage uitstraling die klassieke interieurs mooi aankleedt.
Deze uitvoering is de hanglamp van 25 cm diameter, met verstelbare hoogte (H33–120 cm). E27-fitting tot 60 W; lichtbron niet inbegrepen. IP20 voor droge binnenruimtes. Bestel eenvoudig online bij Lampenzo en geef je eetkamer of woonkamer een stijlvolle lichtbron.
Bestel de hanglamp Balls amber 25cm vandaag bij Lampenzo.
Deze hanglamp heeft een maat van 25 cm. Voor een echte blikvanger is er ook een variant van 86 cm, naast 30 cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-1621AM |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, glas |
| Kleur | Amber |
| Afmetingen | D25 * H33-120 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 15W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.