Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
De schilderijlamp Bilbao in zwart, uitvoering 70 cm, is een moderne LED-wandlamp die kunstwerken en foto’s sfeervol uitlicht. Geïntegreerde LED (16W, 1275 lumen, 3000K) in een strakke afwerking van zwart met geborsteld goud.
De Bilbao van Searchlight is een praktische, eigentijdse schilderijlamp voor binnen. Deze uitvoering is de zwarte variant van 70 cm breed: smal van hoogte, met een uitsteek van 21,5 cm, zodat het licht mooi over je werk valt zonder te overheersen.
De geïntegreerde LED (16W) levert 1275 lumen in warmwit 3000K – helder genoeg om schilderijen, prints of foto’s te accentueren, met een rustige sfeer in de kamer. LED verbruikt tot 75% minder energie en gaat tot wel twintig keer langer mee dan traditionele lampen. De lamp is niet dimbaar en heeft IP20, geschikt voor droge binnenruimtes.
Materiaal: roestvrij staal en acryl. Dezelfde uitvoering van 70 cm is ook verkrijgbaar in goud.
Deze lamp is ook leverbaar in de kleur goud.
Deze lamp heeft een maat van 70 cm. Voor een compactere look is er ook een variant van 51 cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-5551-70BG |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | L70 * D19 * H11 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Niet |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 17w |
| Lumen | 840 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Kantelbare kop |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.