Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Haal de Brilliant Lyn hanglamp in koffie (Ø 28 cm) in huis via Lampenzo: metaal en glas, één E27-fitting. Bestel deze Shaped Glass hanglamp eenvoudig bij Lampenzo.
Op zoek naar een warme hanglamp met karakter? De Brilliant Lyn in koffiekleur (diameter 28 cm) combineert metaal en gevormd glas tot een rustige, ronde look. Bij Lampenzo bestel je deze uitvoering met E27-fitting (max. 20 W, lichtbron niet inbegrepen), IP20 voor binnengebruik en een hanghoogte tot ca. 173 cm.
Ideaal boven tafel of in de woonkamer. Geen schakelaar op het armatuur; bediening via je bestaande installatie. Bestel de Brilliant Lyn hanglamp koffie 28 cm vandaag nog bij Lampenzo en geef je interieur een warme lichtaccentatie.
Bestel nu bij Lampenzo.
Bij deze hanglamp uit de serie Lyn horen ook bijpassende uitvoeringen: Tafellamp Lyn koffie 23cm, Tafellamp Lyn koffie 48cm, Vloerlamp Lyn koffie 150cm en Plafondlamp Lyn koffie 28cm.
Deze hanglamp heeft een maat van 28 cm. Voor een echte blikvanger is er ook een variant van 130 cm, naast 69 cm.
| Fabrikant | Brilliant |
|---|---|
| SKU | 51500/20-BR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Afmetingen | D28 * H172,5 cm |
| Fitting | E27 normale fitting |
| Max vermogen | max. 25W |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | Geen |
| Lichtkleur | Nvt |
| Energiegebruik | - |
| Lumen | - |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Geen |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.