Solarlamp Searchlight zwart 21cm
Bestel de Solarlamp Searchlight zwart 21 cm bij Lampenzo: een solar buitenwandlamp met PIR-sensor, geïntegreerde LED en weerbestendige afwerking voor tuin of balkon.
Wil je eenvoudig sfeer en veiligheid buiten zonder elektra te trekken? De Solarlamp Searchlight zwart 21 cm van Lampenzo is een complete solar buitenwandlamp met PIR-sensor. Overdag laadt hij op; 's avonds geeft de geïntegreerde LED gericht licht bij beweging.
Deze uitvoering van 21 cm in zwart oogt modern en discreet op gevel of muur. ABS en polycarbonaat zorgen voor een stevige, weerbestendige constructie – klaar voor tuin, balkon of oprit. Met zo'n zes uur laden geniet je tot acht uur gebruik, met een warme 3000K LED van 5W zonder losse lampjes te wisselen.
Bestel de Solarlamp Searchlight zwart 21 cm vandaag nog bij Lampenzo en geef je buitenruimte slim, energiezuinig licht.
- Uitvoering: Solarlamp Searchlight zwart 21 cm
- PIR-bewegingssensor
- Geïntegreerde LED 5W, 3000K
- Circa 6 uur laden / 8 uur gebruik
- Weerbestendig: ABS en polycarbonaat
- Voor tuin, balkon en gevel
Bij deze lamp uit de serie Solarlamp Searchlight horen ook bijpassende uitvoeringen: Solarlamp Searchlight zwart 16cm, Solarlamp Searchlight zwart 17cm, Solarlamp Searchlight zwart 19cm, Solarlamp Searchlight zwart 20cm en Solarlamp Searchlight zwart 25cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-67422BK-PIR |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | B20,5 * D9 * H10,5 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Niet |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 5w |
| Lumen | 200 |
| IP code | IP44 |
| Opmerkingen | Voorzien van zonnepaneel en bewegingsmelder Werkt op 3 * 600mAh AA batterijen Tot 8 uur gebruikstijd |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.