Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Bestel de schilderijlamp Majorca messing 68 cm bij Lampenzo: egale LED-verlichting voor grotere kunstwerken, in klassiek messing met gebogen armen.
Bij Lampenzo bestel je de schilderijlamp Majorca messing 68 cm van Searchlight – een stijlvolle LED-schilderijlamp voor grotere schilderijen, prints en kunstwerken. Messing afwerking, twee gebogen armen en één doorlopende lichtbundel.
Geïntegreerde LED 15W, 1016 lumen en warme 3000K. Niet dimbaar, IP20. Afmetingen: H12 × B68 × uitsteek 20 cm, metaal. Zelfde uitvoering ook in brons en chroom.
Bestel de Majorca schilderijlamp messing 68 cm vandaag nog bij Lampenzo.
Deze lamp is ook leverbaar in de kleuren brons en chroom.
Uit dezelfde serie Schilderijlamp Majorca vind je ook Schilderijlamp Majorca zilver 68cm.
| Fabrikant | Searchlight |
|---|---|
| SKU | SL-8343PB |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| Afmetingen | H12 * D20 * L68 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Niet |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 13w |
| Lumen | 600 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Met schakelaar |
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.