Gerelateerde producten
Plafondlamp Rio olijfgroen 115cm
SKU
SOLTH.391
Koop de Plafondlamp Rio olijfgroen 115cm bij Lampenzo: een ruime olijfgroene LED-plafondlamp van Thoro (Ø 115 × H 16 cm, 47W, IP20) inclusief lichtbron.
De Plafondlamp Rio olijfgroen 115cm is een opvallende plafondlamp uit de Thoro Rio-serie voor grotere ruimtes. Aluminium LED-ringen geven elegant licht in 3000K of 4000K, met een slank profiel van 40 mm hoog en 8 mm breed.
Met 115 cm diameter en 16 cm hoogte verdeelt deze lamp het licht over een ruim plafondvlak. Maximaal 47W, IP20, lichtbron inbegrepen. Rio wordt volledig in Polen geproduceerd.
Specificaties
- Merk: Thoro
- Collectie: Rio
- Materiaal: aluminium
- Afmetingen: Ø 115 cm × H 16 cm
- Lichtbron: inclusief
- Maximaal vermogen: 47W
- IP-klasse: IP20
Bestel de Plafondlamp Rio olijfgroen 115cm vandaag bij Lampenzo — snelle levering en scherpe prijs.
| Fabrikant | Thoro |
|---|---|
| SKU | SOLTH.391 |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groen |
| Afmetingen | L110 * B115 * H16 cm |
| Fitting | Module |
| Max vermogen | Nvt |
| Dimbaar | Lichtbron afhankelijk |
| Lichtbron | LED |
| Lichtkleur | ca 3000K halogeen |
| Energiegebruik | 47w |
| Lumen | 6224 |
| IP code | IP20 |
| Opmerkingen | Optioneel in 4000K Optioneel dali dimbaar |
Dimbaarheid
Gloeilampen en halogeen zijn altijd dimbaar. Welke dimmer u bij halogeen nodig heeft is afhankelijk van de gebruikte transformator.
Gewikkelde transformatoren zijn te dimmen met een L-dimmer. U herkent deze transformator aan de ronde vorm. Een L-dimmer herkent u aan de L bij het dimteken op de dimmer.
Elektronische transformatoren zijn te dimmen met een C-dimmer. U herkent de transformator aan zijn vaak rechthoekige vorm. Een C-dimmer herkent u aan de C bij het dimteken op de dimmer.
Spaarlampen zijn in principe niet dimbaar tenzij er expliciet gemeld wordt dat er van dimbare spaarlampen gebruik gemaakt wordt. Om spaarlampen te dimmen heeft u een C dimmer nodig.
LED lampen
LED lampen worden zowel in dimbare als niet dimbare varianten geleverd. U kan een dimbare LED lamp dimmen met een trailing edge dimmer/fase-afsnij-dimmer. Deze herkent u aan de code R,C bij het dim teken op de dimmer. Voor een geschikte dimmer zie bijvoorbeeld de universele wanddimmer.
Schrijf uw eigen review









